KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929381

nr 1492 9381

Oidentifierad konstnär. Signerad, sjölandskap. Olja på duk, 51x61 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

måndag 26 september 2022
kl 20:21:35